Geri Döndüm!

Gerek işlerimin yoğunluğu gerekse Öteki Sinema sitesinde hala yazmaya devam ettiğim sinema yazıları dolayısıyla uzunca bir süre ara vermek zorunda kaldığım blog yazılarıma devam etmeye karar verdim.

4-5 yıllık duraklama süresince GNU/Linux kullanmayı hiç bırakmasam da artık bu alanda bir şeyler üretmeye çalışmaktan bıkmıştım. Bu noktaya gelmemde etkili olan bir kaç şey vardı: Önce Hosting satın alarak yeni bir aşamaya taşımak istediğim site maceram maalesef üçkağıtçı firmanın 5. ayda ortadan kaybolması ile berhava oldu. Sonra youtube videolarından beklediğim geri beslemeyi (ki kastımız maddi kazanç değil. Kanalı asla monetize etmedim) alamamak da tuz biber oldu ve sonuçta Açık Günlük uzun bir sessizliğe gömüldü.

Geçen günlerde DosBox üzerinde çalışırken içimde yeniden bir heves uyandı. Eskisi kadar sık olmasa da yazmak yeniden iyi bir fikirmiş gibi gelmeye başladı. Bundan sonra ağırlıklı olarak GNU/Linux ile ilgili konularda yazmaya, akmasam da damlamaya devam edeceğim. Bundan sonraki İlk yazımın ne olacağı konusunda satır arasında ipucu verdiğimi kimse anlamadan bu yazıyı bitirmek istiyorum. Esen kalın!

Geri Döndüm!” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s