Oyun Tanıtımı: The Dark Mod” üzerinde 4 yorum

  1. Baştan sona okudum, bu açıklayıcı makale için elinize sağlık. Oyungezer haricinde hiçbir yerli sitede darkmodun standalone haberi yoktu ve üzücüdüm açıkçası. Sanırım eski Thief oyunlarını bilen pek yok bizde. Affınıza sığınarak birkaç düzeltme yapmak istiyorum Oynun adı TDM(The Dark Mod). Sonunda Project kelimesi yoktur. Ek olarak wine arrow, mine gibi silahlar da var. Lockpickle kurulan mayını geri çözüp envantere atmak mümkündür.(oldukça güzel bir detay!) Ayrıca holy potion vardır undead’leri öldürmek için. Ateş oklarının esas amacı aydınlatmaktan ziyade öldürücü gücüdür. Blackjack kullanımı da bilmeyen için oldukça sinir bozucu. Muhafızlar için arkadan tam enseye doğru nişanlamak gerekir. Tam kapalı zırh giyen muhafızlar hiçbir koşulda etkilenmiyor. İleri seviye alert durumundaki normal askerleri de bayıltmak mümkün değil. Zırhsız sivilleri bütün alert seviyelerinde bayıltmak mümkündür. Alert seviyelerinin ne olduğunu oyunu bitirince score’dan görebilirsiniz ya da darkmod wikiye göz atabilirsiniz. Henüz oynamadıysanız görev olarak geçenlerde yayınlanan Requiem’i mutlaka deneyin. 🙂

    • Bilgilendirme ve düzeltmeler için teşekkürler. Yazıyı bu akşam, verdiğiniz bilgiler paralelinde güncelleyeceğim. Tekrar teşekkürler.

      Edit: Yazı güncellenmiştir.

  2. İnen dizin içinde TheDarkMod.exe adıyla Windows başlatıcı dosyası da yok. Oyunu nasıl oynayacağım acaba? 🙂

    • Updater dosyasını konsoldan çalıştırın, üzerine tıklamayın. Böylece indirme sürecini görebilirsiniz. Muhtemelen indirme süreciniz yarım kaldı ya da indirme esnasında bir sorun oluştu. Çünkü TDM’yi bugün indirdim ve exe dosyası mevcut. yeniden indirmeyi deneyin. Konsoldan yapın ve “TDM is up to date” yazısını görmeden süreci sonlandırmayın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s